Yorumlar   

hidir
+4 #8 hidir 14-10-2019 21:09
pkk tc sinirlarinda eylem yapmamasi cok ilginc
gene derin imrali mi frene basti
nasil olurda rojevayi savunacak sabotaj yapmayacaksin?
cok derin hemde cok derin
hani birde bdh vardi hepsi yatiyor kesilen nerede olsa kürd
Alıntı | Yöneticiye raporla
Dersim Bargini
+5 #7 Dersim Bargini 13-10-2019 20:52
Tek cümleyle; YETER KARAYILAN YETER, Öyle kameralara bakip show yapma dönemin sona erdi. Olan Kürt genclerine oldu. Sizler ne sosyalizmi, ne Kürdlügü anladiniz. Bu halka büyük zarar verdiniz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Memo
+7 #6 Memo 13-10-2019 17:31
Kuzey Kürdistana çağrı yapması ve umutlu olduğunu söylemesi çok komik çünkü silah arkadaşlarından biri Tc'nin nasıl vahşi olduğunu neler yapabileceğini bilmiyor. Kuzeyliler kahrolarak ve öfkeyle izliyor ama hiçbir kuzeyli tenin parcalanmadigi yerle bir olmadığı bir politikayı kabul etmez, etmiyorda. Rojava bu haldeyken PKKnin savaşı kuzeye yaymamasi, ekonomisini felce ugratamamasi çok ilginç. Gücümüz mu yok, Tc'nin daha azginlasip sorkirim yapacağı mi düşünülüyor, iç savaş mı çıkacak? Nedeni ne bilemem ama şu halklar demokrasi değerlendirmele ri cinnete sürüklüyor beni. Allah varsa savascilarimiza ve rojavada yaşayan halkımıza güç kuvvet ve yardım etsin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
ari
+6 #5 ari 13-10-2019 16:09
Sayin Karayilan laf degil icraat istiyoruz, düsman katliyam yapiyor.Kürün kanni canavarlarina iciriyor,sen hala kem,küm.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Robin
+14 #4 Robin 13-10-2019 14:42
Bakurda ayaga kalkip direnip tc yi cehenneme cevirecek Kürdleri ortak vatan ideolojiniz icin harcadiniz geri kalaninida hendeklerde bitirdiniz. 10 yerlesim yerini tc ile beraber harebeye cevirdiniz ,evsiz barksiz kalip cadirlara mahkum ettiniz Kürdleri . Kahrolsun ortak vatan ,ideolojik gruplasmalar ve bagimsizliga karsi olanlar. Yasasin Rojavada direnen halkimiz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
xebat
+12 #3 xebat 13-10-2019 12:30
Lütfen bu pkknin ba$arisiz, kürdlere ölümden, sürgünden ve zindandan ba$ka hicbirsey getirmeyen adamlarinin konusmalarini yayinlamayin. Bu koltuk ....... yüzünden bakur tarumar oldu, simdide rojavaye Kurdistan ayni kadere ugramakla kar$i kar$iya, böyle bir ton laf edecegine, kürd güclerinin askeri birligi önündeki engelleri kaldir, ki pe$merge göstere göstere rojavaya girsin, kürdlerin ruhu co$sun...
Alıntı | Yöneticiye raporla
ali
+12 #2 ali 13-10-2019 09:06
PKK nin isi gucu bos propaganda, bos laflardir. Isin dogrusu PKK tam bitecekken hasbelkader ISID savasinda butun batinin yardimiyla biraz isim yapti, ISID'e karsi savasi kullanarak her kapiyi açacagini sandi. Ama insanligin bir numarali dusmani ABD ve Rusya'ya dayanarak insanlik naralari atmanin bedelini çok agir odeyecege benziyorlar. Gercekten zerre kadar akil yok bunlarda. Hava saldirilari ve silah ustunlugunu bertaraf etmenin yolu koyun gibi mevzilerde bombalanarak olumu beklemek degil simdiye kadar çoktan butun dunyaya yayilmis olmasi gereken intihar ve suikast timleriyle AKP-MHP-TC yoneticilerinin yok edilmesiyle olacakti Ama onlar uyur, ezberledikleri bos laflari eder, ona buna bel baglarlar. PKK yenilmeye mahkum bir harekettir.
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
-8 #1 hidir 13-10-2019 08:36
ilk basda
direnen kahraman kürdistan halkina
kürdistan savascisina
kürdistan komutanlarina
sonsuz saygilar
direnisinizin önünde saygiyla egiliyorum
bu tüm dünyadaki insan olan alemin tutumudur
kalbidir
bu dünyada insan alemi var insanlik düsmani var
bu dünyada insanlar var bir de türkler ve alamanlar
insanlik düsmanidir
tarihi seri soykirimlarla doludur
tarihi terör dür tecavüz dür talan dir
bugün rojeva yapilan yarin ermenistana yapilir
yarin israile yapilir
yunanlara yapilir
türklere silah verenler sucludur
insanlik düsmanidir
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It