Yorumlar   

Em kurdin
-26 #3 Em kurdin 12-07-2017 13:31
Benim anlamadigim knk nin ulusal birlik calismalariyla ilgili neden hic haber yada yyazi yok rojevakurdistan sitesinde.halbu ki kürtlerin birligi herseyden önemli
Alıntı | Yöneticiye raporla
Jersus
-25 #2 Jersus 03-07-2017 19:45
Mesele artik "iyi komsu olacaklar mi olmayacaklar mi?"meselesidir .Kaderleri ayri iki milletten soz ediyoruz.
Tesekkurler...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Serdo
-17 #1 Serdo 03-07-2017 13:50
Sayin Bildirici,
'Türklük adina iktidarlik yapanlar sürekli Kürtlere ihanet ediyor' diye yazmissiniz. Sanki uzaylilar yapiyor bunu. Türkün ta kendisi. Kökeni ne olursa olsun. Aidiyet hissi zaten Türk. Önemli olan budur. Ve Türk Kürdü her zaman düsmani olarak görür. YPGye giden silahlar Türkü kurtarmaz. Kürtleri güclendirir. Türklere gelecek kaygisi verir. Biz Kürtler icin iyi gelisme. Belki o zaman ayagini denk alir Türkler.
Yazinizda sanki Kürtler Türkleri kurtaracakmis gibi bir hava esiyor. Sizi anliyorum. Yari Türk yari Kürtsünüz. O yüzden devamli ah keske su Türkler ve Kürtler bi barisa bilse psikolojisinden siniz. Ama bu sizin sorununuz. Koca Kürdistan meselesi Türkleri adam etmekle cözülmez. Ancak devlet kurmakla. Türk-Kürt-akrab aligi olanlarda Kürdistanin kurulmasini istemeyenlerin sayisi hayli cok. Günü geldiginde onlarda taraflarini secmek zorunda kalacak. Simdilik rahat olabilirsiniz.
Selamlarimla
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It