Yorumlar   

Sidar Demenan
-6 #2 Sidar Demenan 10-04-2017 08:15
Peki bu katillerle 18 yil Baris oyunu oynayanlarin bu katliamda isbirlikci olmuyorlarmi? Eger bunlar katilse, bu katillerin meclisinde Kürdün ne isi var? Bu katillerin bayragini toplantilarda asanlara ne demeli? Dedigim gibi Kürdistanin tüm parcalarinda ki kurtulus mücadelesinde Kürtlerin belirleyiciligi yoktur. Bunu sadece ABD yapti, yapiyor ve yapacak. HDPci, Türkiyeci sahte kürt siyasetinden de bunu beklemek zaten aptalliktir. Tarihte kendi özgürlügü önünde bu kadar engeli cikaran baska bir halk yoktur. Sükürki ABD var, sükürki Almanya var, gerisi bos...
Alıntı | Yöneticiye raporla
simko ömürcan
-20 #1 simko ömürcan 04-04-2017 17:37
gün gelecek ve yakindir-kürdis tan baskentinde,yan i AMED de o sömürgeci fasist muhacir bayrak ya gidecek ya da gönderilecek.
mahabad da öyle
afrin da öyle
hewler kerkük mossul de öyle!!!

bizim olani gav bi gav geri alacagiz!!!

kesk sor u zer ala rengine min,ser sere u ser cave min!!!

herkes yerini ve haddini bilsin!!!
hassasiyet o kadar!!!

sömürgeci fasist muhacirin son af kurmalari!!!
nasil o selanikli cani ve ayyas kalpazani KÜRDISTAN da tek bir bina bulamiyorsa,o yesil gürcü stalin torunu,tipi ve onun isbirlikci haydut cehs kürdler tek tek faturayi ödeyecek.
iste pkk öyle birsey-teori ve pratik bir!!!
yapacagim derse yapar!!!

bu sefer kürdler ülkesini özgürlestirmezs e ve birlik icinde hakkini almazsa,o zaman hepimizin yeri arsiz magarasidir.biz im gibi korkak ve hain halk olmasin bu diyarda!!!
bizim sucumuz serefli olmak olmali!!!

silav u rez
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It